KARIÉRA

Uplatněte svůj potenciál

Staňte se členem našeho inovativního týmu

Příležitost pro nového kolegu - rozšiřte náš tým! Z naší webové prezentace jste se dozvěděli, co je našim posláním. Pokud by vás bavilo podílet se na jeho naplnění, tak pojďme do toho společně. Nezáleží nám na vašem vzdělání, ale na tom, co opravdu umíte a čeho chcete dosáhnout.

Právě obsazujeme tyto pozice:

Pracovní náplň:

  • představovat kurzy osobního rozvoje (www.mi5m.com) – pro firemní klientelu
  • představovat kurzy obchodní angličtiny (www.anglictina-bez-biflovani.cz) – pro firemní klientelu

Požadavky:

  • znalost firemního prostředí
  • kontakty
  • samostatnost, zodpovědnost, orientace na výsledek

Nabízíme:

  • práci v zavedené společnosti
  • práce na dohodu či na živnostenský list
  • nástup ihned
  • další (sebe)vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • ohodnocení procenty dle výkonu
  • pracoviště je na celém území České a Slovenské republiky

Pokud se domníváte, že naše spolupráce může být oboustranně prospěšná, pak již čekáme na vaši představu na e-mail kariera@kvintech.cz

  • navrhování, vytváření a řízení kompletní marketingové komunikace
  • plánování a koordinace aktivit členů týmu
  • správa firemních a produktových profilů na webech a sociálních sítích
  • komunikace s uživateli (přes e-mail, chat, blog, sociální sítě, telefon)
  • analýza efektivity marketingových aktivit a navrhování optimalizace
  • průzkum a analýza nových trendů v marketingové komunikaci

Požadavky:

  • výborné komunikační schopnosti v českém jazyce
  • dobrou orienatci v online marketingových nástrojích
  • komunikační angličtina (alespoň písmem)
  • základní znalost HTML a CSS je vítaná

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • používání nejnovějších technologií
  • odpovídající ohodnocení
  • pracoviště v Prostějově

Pokud se domníváte, že naše spolupráce může být oboustranně prospěšná, pak nám napište vaši představu a přiložte váš strukturovaný životopis na e-mail kariera@kvintech.cz

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně nabízených pracovních pozic nás neváhejte kontaktovat.