• Angličtina online
  Naučte se anglicky rozumět, mluvit i myslet.
  • Mluvte se správnou výslovností
  • Učte se přirozeně - žádné biflování
  • 20 minut studia denně stačí!
  English online logo bubble with UK/US flag
 • Testy angličtiny online
  Ověřte si své znalosti angličtiny ZDARMA.
  • Získejte certifikáty za úspěšný test
  • Vytvářejte svoje vlastní testy
  • Organizujte testování své třídy
  Testy angličtiny online logo
 • Mi5M Jsem tvůrce svého života
  Efektivní kurzy osobního rozvoje
  • Nastavíte si krásné vztahy
  • Přivedete si do života hojnost
  • Upevníte si svoje zdraví
  Logo kurzů osobního rozvoje Mi5M Jsem tvůrce svého života
11
let pomáháme
8
hlavních projektů
734521
uživatelů

... pro radostný život

Kvintech

Název naší společnosti vznikl jako složenina dvou slov. „Kvin” = 5 a „tech” znamená technoogie.

Tradice společnosti se datuje od roku 2000. Začínali jsme jako specialisté na internetový marketing. Postupem času se naše portfolio specializovalo na oblast vzdělávání. Neobyčejným robustním systémem je vzdělávací platforma pro tvorbu a správu online kurzů i s modulem testování a manažerským modulem. Komplexnost systému dokazuje více jak 150.000 řádků zdrojového kódu.

Vzdělávací platforma je ale jen dálnice, a proto jsme vyslyšeli požadavky klientů a připravili zajímavý vzdělávací obsah. Vytvořili jsme několik speciálních kurzů, jako je například kurz projektového řízení. Hlavní pozornost ale přitahují jazykové online kurzy založené na jazykové metodě Imitum. Aktuálně poskytujeme 3 kurzy: klasickou angličtinu, obchodní angličtinu a angličtinu pro děti, které provozujeme ve 3 jazykových mutacích. Českou verzi www.anglictina-bez-biflovani.cz, slovenskou verzi www.anglictina-bez-biflovania.sk a ruskou verzi www.englishwithoutcramming.ru.

Protože jazykovou metodu aplikují i učitelé na všech typech škol, byl vyslyšen i jejich požadavek na vytvoření testovacího portálu, který provozujeme na www.english-test-online.com (dostupný zdarma jak pro testované, tak i pro autory testů a také pro učitele). Testovací platforma je dostupná v Českém jazyce, Slovenštině, Ruštině a Angličtině. Podobně byl vytvořen i testovací portál pro AČR (testy dle norem Stanag).

Od jazykového vzdělání byl jen krůček k vytvoření metody Mi5M, což je unikátní metoda osobního rozvoje. Díky této metodě si můžete rychle nastavit život takový, jaký si opravdu přejete. Nejen zkušenosti z 5 vědecky dokázaných metod, ale i praktické zkušenosti z lektorské a terapeutické praxe, dali vzniknout unikátním postupům, kreré oceňuje nejen lajcká veřejnost, ale i odborníci. Některé životní situace, které lze zpracovávat metodou Mi5M jsou popsané na stránkách www.jsem-tvurce-sveho-zivota.cz a www.kurz-sebevedoma-zena.cz.

Ačkoliv společnost Kvintech solution, s.r.o. působí na trhu teprve od roku 2010, její tým specialistů má v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání, osobního rozvoje a výuky jazyků mnohaleté zkušenosti, a to z projektů realizovaných nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Naším posláním je lepší jazyková vzdělanost a tím i lepší komunikace mezi lidmi. Cílem je usnadnit a zatraktivnit lidem studium cizích jazyků. Spojili jsme vědecké poznatky z lingvistiky, psychologie a neurologie s moderními multimediálními technologiemi a vyvinuli jsme metodu Imitum®.
Mimochodem, metodu Imitum už vyzkoušelo více než 7 milionů lidí po celém světě.

Osobní rozvoj „Mi5M Jsem tvůrce svého života” představuje ucelený komplex vědomostí a vědeckých zkušeností o tom, jak funguje lidský mozek. Každý den jsem svědky fenomenálních důkazů o tom, jak pracuje lidské tělo a jaký vliv na něj má naše osobní nastavení (psychika).
Osobní rozvoj má dopad do všech oblastí našeho života.

Projekty        Reference