NOVINKY

Co je nového

Nejnovější příspěvky

Mobilní aplikace Češtiny

Právě nám schválili mobilní aplikaci pro iPhone: Čeština pro cizince

Čeština pro cizince

Český jazyk pro cizince online. Nový WEB portál pro anglicky, rusky a ukrajinsky mluvící.

Mobilní aplikace CE

Vyšla nám první aplikace nové generace pro mobilní platformy: Cool English

Výběrové řízení

Naše společnost vyhrála výběrové řízení na dodávku testovacího portálu pro armádu České republiky. V námi dodaném řešení se budou testovat vojáci dle normy STANAG.

WEB partnera

Připravili jsem jednoduchý WEB pro partnera o tom, který řeší penězovod, což je unikátní spojení zdraví a referenčního marketingu. Zajímavé informace doplněné videem s člověkem, který i vám může pomoci postavit vlastní penězovod.

Nová prezentace společnosti

Po 8 letech jsem aktualizovali naši WEB prezentaci do moderního rozhraní. Nový přehled našich služeb a produktů vám pomůže v orientaci.

Sebevědomá žena

Na přání žen jsem vytvořili seznam nejčastějších témat, které řeší. S jakými situacemi se může žena potkat? Výběr těch zajímavých situací najdete na stránkách kurzu Sebevědomá žena.

Nový web pro kurzy Mi5M

Díky vašemu zájmu o kurzy osobního rozvoje Mi5M jsme pro vás připravili novou stránku Jsem tvůrce svého života, kde najdete základní přehled možností, co můžete řešit. Na to vše má vliv naše nastavení.

Metoda Mi5M

Vytvořili jsme nové kurzy osobního rozvoje, které jsme pojmenovali Mi5M Jsem tvůrce svého života. Zvlášní zkratka Mi5M má svůj význam - Metoda Inspirována 5 metodami. 5 úžasných metod, které se na kurzu naučíte, můžete využít k plnému vědomému řízení svého života. Podívejte se přímo na stránku metody Mi5M. Můžete se také podívat na stránku metody Mi5M, kde najdete základní přehled možností, co můžete řešit. Spececiální metody Mi5M

6 000 fanoušků na Facebooku

Facebookový profil Angličtina bez biflování dosáhl 15.2.2017 hranice 6000 fanoušků. Děkujeme všem fanouškům za lajkování, odebírání a sdílení zajímavých informací o anglickém jazyce a o všem, co s tím souvisí. Pevně věříme, že se vám i nadále budou naše příspěvky líbit a v brzké době díky tomu překonáme další hranici.