SPOLUPRÁCE

Affiliate marketing

Staňte se naším obchodním partnerem

Můžete se připojit do těchto partnerských programů:

  • kurzy osobního rozvoje Mi5M - Jsem tvůrce svého života;
  • online kurzy Angličtiny.

Kurzy osobního rozvoje Mi5M

Pro spolupráci s kurzy osobního rozvoje www.mi5m.com nabízíme zajímavé provize formou affiliate marketingu. Ty začínají na odměně 500 Kč za absolvování každého 2 denního kurzu. Jednou získaný kontakt je již přiřazen k vám. To je unikátní vlastnost tohoto výkonnostního marketingu. Více informací najdete přímo na stránce spolupráce s Mi5M.

Online kurzy angličtiny

Nabízíme možnost účasti v našem programu pro affiliate marketing. Jde o tzv. výkonnostní marketing, který je založen na principu vyplácení provizí za zprostředkovaný prodej ať už na internetu, tedy v on-line prostředí, nebo za přímý prodej. Tento program je nejčastěji využíván provozovateli webových stránek, kteří na svůj web umístí odkaz na naše služby (článek, reklama) a my jim zaplatíme odměnu za nákup, který návštěvníci jejich webu u nás udělají.

Co se od vás očekává?

Pasivní affiliate partner – na svůj web umístíte náš banner nebo reklamní slogan a čekáte.
Aktivní affiliate partner – distribujete přátelům, zákazníkům či návštěvníkům vašich stránek tipy / nabídky / upozornění na naše produkty (přes e-mail, skype, facebook, twitter, blog,...).

Co nabízíme?

Základní provize je 30 % z částky, kterou u nás utratí vámi oslovení zákazníci. Provize se vztahuje i na všechny platby, které takovýto zákazník u nás provede v průběhu následujících 360 dní. Pokud budete v naší propagaci úspěšní, máme pro vás připraveny i další bonusy v závislosti na vašem obratu.

Rozhodli jste se být naším affiliate partnerem?

Pokud máte zájem o tuto spolupráci, zašlete nám informaci, na jakém webu chcete umístit naši reklamu. Pokud dojde ke schválení affiliate partnerství, přidáme váš web do našeho administrativního rozhraní, odkud už můžete sledovat, jak vám roste vaše provize.

Nabídka webů pro affiliate
www.anglictina-bez-biflovani.cz --> přejděte přímo na konkrétní podmínky spolupráce
www.anglictina-bez-biflovania.sk --> přejděte přímo na konkrétní podmínky spolupráce
www.englishwithoutcramming.ru --> přejděte přímo na konkrétní podmínky spolupráce

Upozornění!

Affiliate program není určen pro stránky s nelegálním obsahem, erotikou ani hazardními hrami.